Znajdź nas na Facebook
Facebook
                         
          
         
  


Zielona szkoła w Białce Tatrzańskiej

  • Profil Zielona szkoła
  • Kierunek Polska
  • Ilość dni 5
  • Kategoria Pensjonat
  • Transport autokar
  • Miejsce wyjazdu
  • Wyżywienie FB 3 posiłki

Miejsce


ZIELONA SZKOŁA

Opis miejscowości


Białka Tatrzańska - góralska wieś położona 20 km od Zakopanego. To jedno z najsłynniejszych
w kraju miejsc wypoczynku letniego i zimowego, największe Centrum turystyki wysokogórskiej. Wspaniały klimat, piękne, górskie widoki, tatrzańska przyroda oraz niepowtarzalny folklor sprawiają, że jest to miejsce,
w którym wypoczynek to prawdziwa przyjemność.


Zakwaterowanie


Pensjonat  położony na zagospodarowanym terenie, z przepięknym widokiem na panoramę Tatr. Pokoje 3,4 osobowe oraz dwa pokoje typu studio 3 os + 2 os. wszystkie pokoje z balkonami, łazienkami, odbiornikami telewizji satelitarnej. Do dyspozycji: sala jadalna, świetlica / sala wielofunkcyjna, plac zabaw z piaskownicą i zjeżdżalnią; teren do gry w siatkówkę, kometkę, koszykówkę.

Wyżywienie


trzy posiłki dziennie (śniadanie, lunch, obiadokolacja) - smaczna domowa kuchnia

Program ramowy


1 dzień - wyjazd w godzinach rannych; przyjazd do ośrodka w godzinach dopołudniowych. Pobyt (5 dni / 4 noce) - program zajęć rekreacyjno – sportowych; pierwsze świadczenie obiadokolacja. Wycieczka z przewodnikiem tatrzańskim najpopularniejszymi szlakami Białki: na Litwinową Grapę; Doliną Białki na Skałki przez Białczańskie wierchy.

2 dzień
- całodzienna wycieczka do Zakopanego - (prowiant za lunch, wieczorem obiadokolacja); zwiedzanie: Cmentarz na Pęksowym Brzysku, Krzeptówki, Krupówki, skocznia (podjazd pod Skocznie / spacer pod skocznią).
Wjazd i zjazd na Gubałówkę, spacer po szczycie. Powrót do ośrodka ok. 18.00.

3 dzień - po śniadaniu spacer do ośrodka „Terma Bania” 1,5 h zabawy w basenach termalnych - pięć basenów z wodą termalną o temperaturze do 34 °C, zjeżdżalnie zewnętrzne o łącznej długości blisko 300 m, szeroki wachlarz rozrywek dla najmłodszych - słowem, idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Gwarancja niezapomnianych wrażeń!, po południu zajęcia integracyjne i sportowe (kalambury, rozgrywki sportowe); wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasy i „góralska biesiada”.

4 dzień - po śniadaniu wycieczka z przewodnikiem do Morskiego Oka - największe jezioro w Tatrach, położone w Dolinie Rybiego Potoku u stóp Mięguszowieckich Szczytów, na wysokości 1395 m n.p.m.
Wieczorem dyskoteka.


5 dzień
- ostatnie świadczenie obiad, wyjazd do domu; na trasie zwiedzanie Krakowa - droga królewska, Rynek, Sukiennice. Powrót w godzinach wieczornych.


TransportCena zawiera


Transport autokar, zakwaterowanie 4 noclegi, wyżywienie, program jw., pobyt 3 wychowawców (wyznaczonych ze Szkoły); opiekę przewodnika wg programu, ubezpieczenie NNW 10.000 zł, podatek.

UwagiUwaga Prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. Odpowiedniej odzieży, butów na grubej podeszwie, małego plecaka turystycznego, kostiumu kąpielowego, klapek i czepka.TERMINCENAZAREZERWUJ
TERMINCENAZAREZERWUJ
Strona główna | O nas | Dokumenty | Kontakt

Copyright © 2013 Pantur - Biuro Podróży

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK