Znajdź nas na Facebook
Facebook
                         
          
         
  


Darłówko kolonia dla dzieci w wieku 7 - 14 lat

  • Profil Kolonia letnia
  • Kierunek Polska
  • Ilość dni 14
  • Kategoria Ośrodek Wypoczynkowy
  • Transport autokar
  • Miejsce wyjazdu
  • Wyżywienie 3 posiłki + podwieczorek

Miejsce


DARŁÓWKO KOLONIA LETNIA

dla dzieci w wieku 7 - 14 lat

Opis miejscowości

Nadmorska miejscowość położona 3 km od Darłowa. Jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Charakteryzuje się wspaniałym mikroklimatem, pięknymi widokami oraz czystą plażą.

Zakwaterowanie

Ośrodek " GNIEWKO" obiekt położony na dużym, ogrodzonym, bezpiecznym terenie we wschodniej części Darłówka. Plaża: 100 metrów od obiektu, szeroka, piaszczysta. Pokoje: 3, 4, 5, 6 osobowe z łazienkami. Wyposażenie pokoi: tapczany 1 osobowe, stolik, krzesełka, szafa ubraniowa, szafki. Rekreacja: sala TV, sala dyskotekowa, kryty basen, salka do gimnastyki, świetlice do zajęć grupowych, boisko do siatkówki, plac zabaw.

Wyżywienie

4 x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja – posiłki serwowane, suchy prowiant na drogę powrotną).

Kadra

wykwalifikowana kadra pedagogiczna, medyczna, ratownik wodny

Ubezpieczenie

NNW 10 000 PLN Signal Iduna

Program ramowy

TERMINY   /    14 DNI Z TRANSPORTEM

Pierwszym świadczeniem jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim - kolacja w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną (wykwaterowanie z pokoi do godz. 12.00).

Wyjazd w godzinach rannych; w czasie kolonii  atrakcyjny program pobytu: całodzienna wycieczka autokarowa do USTKI - spacer po mieście, usteckie militaria, budowla wielkiego portu i bunkrów BLUECHER, przejazd do KRAINY LABIRYNTÓW W PAPROTACH: udział w grze terenowej „O CZYM SZUMIĄ WIERZBY”: gra terenowa polegająca na odszyfrowaniu tajemniczej mądrości zaklętego drzewa oraz zabawy tematyczne: „DNI AFRYKI” poszukiwanie wody na bezkresnej Saharze: zabawy na plaży, co w sawannie piszczy, czyli rozpoznawanie śladów zwierząt, „polowanie na grubego zwierza” – leśne podchody „AFRYKA MOIMI OCZAMI” – konkurs plastyczny, przygotowywanie ozdób „plemiennych” z wykorzystaniem darów natury, wieczór szamański: opowieści przy zachodzie słońca o życiu na Czarnym Lądzie, zapoznanie z kulturą, SAHARA PARTY, piesza wycieczka do Darłowa: spacer po mieście, Rynek z Ratuszem, Kościół św. Gertrudy, wycieczki piesze po okolicy, rejs statkiem po morzu w Darłówku, 5 wejść na BASEN KRYTY w ośrodku, 5 INHALACJI, gimnastyka korekcyjna (wg zaleceń lekarza), wejście do PARKU WODNEGO „Jan” w Darłówku (2godziny),dyskoteki, dwa ogniska z pieczeniem kiełbasek, konkursy z nagrodami, imprezy sportowe, bitwa balonowa, imprezy artystyczne z udziałem kolonistów, NEPTUNALIA, plażowanie, kąpiele w morzu.
Wyjazd 13 dnia w godz. wieczornych powrót 14 dnia rano.

Transport

autokar z klimatyzacją, WC, DVD, obsługa minimum dwóch kierowców

Cena zawiera

zakwaterowanie (12 noclegów), wyżywienie, przejazd autokarem, opiekę: wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, medycznej, ratownika wodnego, ubezpieczenie, podatek VAT, atrakcyjny program pobytu.

Uwagi

• Wymagane jest zabranie legitymacji szkolnej, kremu ochronnego z filtrem UV oraz stroju kąpielowego, czepka i klapek na basen.
TERMINCENAZAREZERWUJ
30.06-13.07.141595.00 zł Rezerwuj
24.07-06.08.141595.00 zł Rezerwuj
TERMINCENAZAREZERWUJ
30.06-13.07.141595.00 złRezerwuj
24.07-06.08.141595.00 złRezerwuj
Strona główna | O nas | Dokumenty | Kontakt

Copyright © 2013 Pantur - Biuro Podróży

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK