Znajdź nas na Facebook
Facebook
                         
          
         
  


Niechorze ... basen, bogaty program

  • Profil Kolonia i obóz młodzieżowy
  • Kierunek Polska
  • Ilość dni 12
  • Kategoria Ośrodek Wypoczynkowy
  • Transport autokar
  • Miejsce wyjazdu Katowice, Cieszyn antenki z Częstochowy, Gdańska, Lublina, Łódzi, Rzeszowa
  • Wyżywienie 3 posiłki + podwieczorek

Miejsce

NIECHORZE

kolonia / obóz 7 - 13 i 14 - 17 lat

BASEN, BOGATY PROGRAM
turnusy 12, 14 i 16 dniowe

Opis miejscowości

NIECHORZE - jedno z najatrakcyjniejszych i najczystszych kąpielisk morskich w województwie zachodniopomorskim. Należy do najczęściej odwiedzanych miejscowości ze względu na piękne szerokie i piaszczyste plaże. Duże nasłonecznienie i mikroklimat gwarantują doskonały wypoczynek. W pobliżu jezioro Liwia (rezerwat ornitologiczny), latarnia morska, kolejka wąskotorowa.

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy “LIWIA” - położony 300 m od morza. Wygodne pokoje 3-5-os. z łazienkami i bardzo dobrym wyposażeniem. Na miejscu basen, świetlica, video, stół do tenisa, sala dyskotekowa, boisko do siatkówki. Obok wielki kompleks rekreacyjny gminy Rewal: skatepark, boiska do koszykówki, piłki nożnej, korty tenisowe, siłownia, hala sportowa.
http://www.liwia.e-niechorze.pl/

Wyżywienie

4 posiłki dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną

Kadra

kierownik, wychowawcy (1 na 15 uczestników), opieka medyczna, ratownik

Ubezpieczenie

NNW do 5000 zł

Program ramowy


1 dzień - wyjazd do ośrodka w godzinach rannych ; pierwsze świadczenie - kolacja,
realizacja programu: wycieczka autokarowa do Niemiec „Cesarskie Kąpieliska”: Heringsdorf - Ahlbeck - Świnoujście: Heringsdorf - Ahlbeck - wejście do Term Bałtyckich : 6 basenów w tym z wodą termalną, grota wodna z dwoma ślizgami, ogród wodny, hydro masaże, łaźnie parowe, strefa wypoczynku (wymagane 10 Euro na wstęp), spacer po najdłuższym molo w Europie w Heringsdorf (508 m), zabytki architektury cesarskich kąpielisk np. Cesarski Pawilon, Villa Hintze, Ahlbecker Hof; Świnoujście: przejazd promem na wyspę Uznam. Wycieczka autokarowa do Świnoujścia i Międzyzdrojów – zwiedzanie Fortu Gerharda jest nadmorską twierdzę na wyspie Wolin. W Międzyzdrojach molo, Aleję Gwiazd, Muzeum Figur Wojskowych. Oprócz tego w Wolińskim Parku Narodowym zobaczymy Jezioro Turkusowe oraz punkt widokowy Wzgórze Gosań. Wejście na latarnię morską w Niechorzu - wysokość 45 metrów, a światło widoczne nawet z odległości 20 mil. Zwiedzanie Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu. Wycieczka do Trzęsacza: ruiny średniowiecznego kościółka zniszczonego przez proces abrazji, zwiedzanie jedynego w Europie. Dyskoteki, konkursy, wybory Miss i Mistera, wycieczka do rezerwatu przyrody - fotografowanie i podpatrywanie ptaków w rezerwacie “Jezioro Liwia” w Niechorzu (100 gatunków ptaków), ognisko z pieczeniem kiełbasek, Neptunalia - Chrzest Kolonijny, zawody i imprezy sportowe, m.in. rozgrywki w piłkę nożną, piłkę siatkową, badmintona, siatkówkę plażową, plażowanie i kąpiele w morzu i basenie pod opieką ratownika, zawody pływackie.

Realizacja wycieczek fakultatywnych (dla chętnych): zapisy w biurze przed wyjazdem, wstępy płatne na miejscu, realizacja przy min. 25 chętnych:

- Park Rozrywki „Heide Park” www.heide-park.de; pobyt w Parku w godz. 11.00-17.00, posiłek na terenie Parku w cenie biletu, powrót ok. 2.00 w nocy dnia następnego. Cena (200 zł + 25 EURO na wstęp).
- Park Rozrywki i Wypoczynku „Tropical Islands” www.tropical-islands.de Czas trwania: ok. 12 godzin. Posiłek na terenie Parku w cenie biletu.Cena (180 zł + 25 EURO na wstęp).

- Wycieczka do Hansa Parku – www.hansapark.de Czas trwania ok. 24 godzin, pobyt w Parku w godz. 11.00-17.00, posiłek na terenie Parku w cenie biletu. Cena (200 zł + 25 Euro na wstęp).

- Wycieczka do najnowocześniejszego w Europie OCEANARIUM. Fascynująca podwodna przygoda - w Stralsundzie (ok. 160 zł + 15 euro). Podróż przez akwaria prowadzi od basenu portowego Stralsund poprzez Morze Północne aż po Ocean Arktyczny. Po tej fascynującej podwodnej przygodzie – zwiedzanie Starego Miasta Stralsund. Cena (160 zł + 15 euro).

16 dzień (14 lub 12 dzień)
- ostatni posiłek – śniadanie; pobranie suchego prowiantu na drogę. Powrót w godzinach wieczornych.


Transport

Transport autokarem.
Główny wyjazd z Łodzi, z pozostałych miast przejazd antenowy: autokarem, busem, Polskim Busem lub PKP - miejsca rezerwowane (wyjazd z Katowic, Krakowa, Warszawy), dojazd własny - zniżka 170 zł od ceny głównej;

Cena zawiera

transport autokarem główny wyjazd z Łodzi, z pozostałych miast przejazd antenowy: autokarem, busem, Polskim Busem lub PKP - miejsca rezerwowane (wyjazd z Katowic, Krakowa, Warszawy), dojazd własny - zniżka 170 zł od ceny głównej; zakwaterowanie i wyżywienie 4 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NNW Signal Iduna (5.000 zł), opiekę pedagogiczną: kierownik, wychowawcy / 1 na 15 osób, opiekę medyczną, ratownika, podatek VAT, realizację programu

Za dodatkową opłatą

opłat za dodatkowe atrakcje i wycieczki fakultatywne, wstępu do Cesarskich Kąpielisk (obligatoryjnie 10 euro), ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 100 % - 2,8 % ceny imprezy, ubezpieczenie od chorób przewlekłych.

Uwagi

Aktualne godziny zbiórek i wyjazdów dostępne na 7 dni przed wyjazdem. Osoby korzystające z antenki PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 4-6 uczestnikach. Proponujemy zabrać z sobą ok. 100 zł kieszonkowego na własne potrzeby - pieniądze można zdeponować u wychowawców. Prosimy o zabranie karty kolonijno - obozowej z nr PESEL, ponadto odpowiedniej odzieży i obuwia. Przy zagranicznych wycieczkach wymagany jest paszport lub DO oraz pieniądze na wstęp. Fakultety odbywają się przy min. 8-10 (profile) lub 25 (wycieczki) uczestnikach.


TERMINCENAZAREZERWUJ

TERMINCENAZAREZERWUJ

Strona główna | O nas | Dokumenty | Kontakt

Copyright © 2013 Pantur - Biuro Podróży

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK