Znajdź nas na Facebook
Facebook
                         
          
         
  


Bułgaria - ZŁOTE PIASKI

  • Profil
  • Kierunek Bułgaria
  • Ilość dni 12
  • Kategoria Hotel****
  • Transport autokar
  • Miejsce wyjazdu Katowice, Cieszyn antenki z Częstochowy, Gdańska, Lublina, Łódzi, Rzeszowa
  • Wyżywienie FB 3 posiłki

Miejsce


Bułgaria - Złote Piaski

obóz  letni wiek  12-19 lat


Opis miejscowości


Złote Piaski - to perła bułgarskiego wybrzeża czarnomorskiego. Przepiękna przyroda, wspaniałe plaże, czyste morze, słońce, niezapomniana atmosfera, tętniące życiem kluby, kafejki, dyskoteki przyciągają rzesze turystów.

Zakwaterowanie

Hotel MAK ***(+,*), położony w Złotych Piaskach, ok. 300m od piaszczystej plaży, 200m od centrum z licznymi sklepami, tawernami, restauracjami. Pokoje 4-,5-osobowe z klimatyzacją (w cenie), łazienkami z WC, telewizorami, telefonami i balkonami. Do dyspozycji uczestników: recepcja czynna 24h, przy recepcji lobby z nieodpłatnym Wi-Fi, windy, kącik z TV-sat, restauracja z tarasem wśród zieleni, lobby bar, basen z parasolami i leżakami – bezpłatnie, zacieniony bar przy basenie, kantor wymiany walut, SKY-BAR na ostatnim piętrze z otwartym tarasem, z którego można podziwiać rozciągający się wokół widok na morze i kurort. Wyżywienie w formie bufetu: śniadanie, lunch, obiadokolacja, woda do lunchu i obiadokolacji. Raz w tygodniu gratisowa dyskoteka przy basenie lub w SKY-BARZE. www.hotelmak.com

Wyżywienie


3 x dziennie: śniadanie, lunch, obiadokolacja w formie bufetu, woda do lunchu i obiadokolacji + suchy prowiant na drogę powrotną.

Kadra


opieka pilota na trasie, opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej (1 opiekun na 15 uczestników), opieka kierownika i ratownika, opieka medyczna.

Ubezpieczenie


KL, NNW. bagaż.

Program ramowy


1 dzień
- wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię. Po południu dłuższy postój na terenie Słowacji lub Węgier na ciepły posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5 EUR). Nocny przejazd przez Rumunię.

2 dzień - przyjazd do Złotych Piasków w godzinach porannych. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Zakwaterowanie w pokojach od godziny 14:00. Pierwszy posiłek lunch. Spotkanie organizacyjne z kierownikiem, powitanie i przedstawienie kadry i młodzieży, przekazanie praktycznych informacji dotyczących zakwaterowania, wyżywienia, miejscowości. Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się z programem, ofertą wycieczek fakultatywnych i regulaminami (kąpieli, obozu). Obiadokolacja, nocleg.

Program pobytu: plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, zajęcia na basenie: siatkówka, koszykówka, gry zespołowe, zajęcia terenowe na plaży, zawody sportowe, piesze wycieczki po okolicy, wieczory filmowe, karaoke, wyjścia na dyskoteki, dla chętnych możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych:

Przylądek Kaliakra + zatoczka - plażowanie ok. 17 EUR,
zakupy w Warnie ok. 7 EUR,
Warna z Delfinarium ok. 23 EUR,
Nesseber ok. 23 EUR,
Istambuł ok. 55 EUR + wiza turecka 16 EUR,
Bałczik + Przylądek Kaliakra + wieczorek bułgarski ok. 24 EUR,
Bałczik i Przylądek Kaliakra ok. 17 EUR,
Sozopol - Nesseber - wycieczka łodzią wzdłuż rzeki Ropotamo ok. 28 EUR,
Constanta - Mamaia ok. 33 EUR,
Park Wodny Aquapolis ok. 16 EUR,
wstęp na dyskotekę ok. 4-5 EUR (ceny z roku 2014, w roku 2015 mogą ulec zmianie).

11 dzień - wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Piesza wycieczka do Monastyru Aładża. Powrót do hotelu na lunch. Późnym popołudniem zbiórka przed hotelem i pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przejazd przez Bułgarię i Rumunię.

12 dzień - podróż przez Rumunię, Węgry, Słowację. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Transport


transport autokarem (WC, Video, barek, klimatyzacja)

Cena zawiera


Zakwaterowanie 9 noclegów w pokojach 4, 5 os, klimatyzacja w pokoju, wyżywienie FB (śniadanie, lunch i obiadokolacja w formie bufetu, woda do lunchu i obiadokolacji + suchy prowiant na drogę powrotną), - taksa klimatyczna,- transport autokarem (WC, Video, barek, klimatyzacja),opieka pilota na trasie, opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej (1 opiekun na 15 uczestników), opieka kierownika i ratownika, opieka medyczna, ubezpieczenie NNW oraz KL - SIGNAL IDUNA, realizacja programu jw.

Za dodatkową opłatą


Wycieczki fakultatywne; ciepły posiłek na terenie Słowacji lub Węgier ok. 5 EUR.
Obowiązkowa hotelowa kaucja zwrotna 20 EUR/os.
Dopłaty za wyjazd z Gdańska + 160 zł, Łodzi + 100 zł, Warszawy + 100 zł, Częstochowy + 70 zł, inne miasta na zapytanie. 18 + pełnoletni uczestnicy (18 lat ukończone przed rozpoczęciem imprezy lub w jej trakcie) - cena wyższa o 130 zł/turnus (wymogi hotelowe).

Dla chetnych: Ubezpieczenie od chorób przewlekłych. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 100 % AXA Gwarancja 2,8 % wartości imprezy.Uwagi


Prosimy o zabranie ważnego paszportu lub dowodu osobistego; kieszonkowe na drobne wydatki poza wycieczkami fakultatywnymi ok. 70 EUR; adres i numer telefonu do hotelu rozdawane będą przy autokarze w dniu wyjazdu; połączenia antenowe realizowane są samochodami osobowymi, busami lub autokarami.


TERMINCENAZAREZERWUJ
TERMINCENAZAREZERWUJ
Strona główna | O nas | Dokumenty | Kontakt

Copyright © 2013 Pantur - Biuro Podróży

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK