Znajdź nas na Facebook
Facebook
                         
          
         
  


Chorwacja - PAKOSTANE DRAGE

  • Profil
  • Kierunek Chorwacja
  • Ilość dni 12
  • Kategoria Hotel**
  • Transport autokar
  • Miejsce wyjazdu Katowice, Cieszyn antenki z Częstochowy, Gdańska, Lublina, Łódzi, Rzeszowa
  • Wyżywienie FB 3 posiłki

Miejsce


CHORWACJA - PAKOSTANE DRAGE

obóz młodzieżowy 13 - 18 latOpis miejscowości

DRAGE - malownicza miejscowość położona w samym sercu Dalmacji, w pobliżu miast: Zadaru, Biogradu, Szybenika. Dodatkowym atutem lokalizacji jest fakt, iż Drage jest otoczone perłami bogactwa naturalnego Chorwacji – Park Narodowy Kornati, Park Narodowy Wodospady Krka oraz Park Przyrody Jezioro Vransko. Czyste morze, przystępne plaże, atmosfera tradycyjnej Dalmacji to tylko namiastka tego, co tak naprawdę wypoczynek w miejscowości Drage czyni wyjątkowym i niezapomnianym. Drage przyciągają swoją różnorodnością nie tylko osoby ceniące sobie spokój i ciszę. Coś dla siebie znajdą i ci, którzy poszukują wrażeń i rozrywki. Drage posiada łatwo przystępne, bezpieczne plaże żwirowe, które nawet w sezonie nie są zbyt zatłoczone i głośne. Jest też kilka małych sklepów, minimarketów, piekarnia. Poczta, bank, kantor znajdują się w oddalonej o 2 km miejscowości Pakosztane.

Zakwaterowanie

Pensjonat Galeb ** oddalony o 500 metrów od centrum miasteczka i od żwirkowej plaży. W obiekcie znajdują się pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w szafę, krzesła, stolik. Posiada na parterze dużą restauracja na około 100 osób. W hotelu znajduje się sala dyskotekowa i sala wielofunkcyjna z TV. Obok hotelu jest boisko do siatkówki oraz stoły do ping-ponga.

Wyżywienie

3 posiłki dziennie ( śniadanie, lunch, obiadokolacja) - suchy prowiant na drogę powrotną.

Kadra

opieka wychowawców, pilota, rezydenta.

Ubezpieczenie

ubezpieczenie KL i NNW.

Program ramowy

1 dzień - wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Nocny przejazd autokarem.

2 dzień - przyjazd do ośrodka w godzinach rannych. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Zakwaterowanie w pokojach od godziny 14:00. Spotkanie organizacyjne, przekazanie praktycznych informacji dotyczących pobytu.

Program pobytu (10 dni ); plażowanie, kąpiele w morzu, zawody, zabawy ruchowe: zajęcia terenowe nad brzegiem morza, dyskoteki, wycieczki po okolicy, gry zespołowe, korzystanie z basenu, sali dyskotekowej, animacje. Korzystanie z wycieczek fakultatywnych (dla chetnych): Wycieczki fakultatywne: Rejs do Parku Narodowego Wysp Kornati z Fish Picnikiem 30 euro, rejs statkiem na wyspy Pasman i Vrgada z Fish Picnikiem i plażowaniem 20 euro, Półdniowa wycieczka z przewodnikiem do Zadaru 15 euro, Zwiedzanie Parku Narodowego Wodospadów Rzei Krka i miasta Szybenik 35 euro, Wycieczka do Trogiru i Splitu 30 euro.

11 dzień - wykwaterowanie po śniadaniu. W drodze powrotnej wycieczka do Parku Narodowego Jezior Plitvickich ( miejsce wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO).

12 dzień - przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Transport

transport autokarem (WC, Video, barek, klimatyzacja).

UWAGA !
• przewozy „antenowe” tzn. na trasach dojazdowych realizowane są przy min. 6 osobach
• organizator zastrzega sobie możliwość opóźnień spowodowanych warunkami drogowymi
• na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora
• prosimy o przybycie na zbiórkę ok. 10 min przed planowaną godzina odjazdu autokaru
• na trasach dojazdowych Transport odbywa się może: busami, PKP, „Polskim busem”,
„Uni busem”
• na trasach antenowych na czas przejazdu do autokaru docelowego, uczestnicy przebywają pod opieką konwojentów - wychowawców.

Cena zawiera

przejazd zachodnim autokarem, 9 noclegów w pokojach 2-5 osobowych z łazienkami, wyżywienie HB, opieka wychowawców, pilota, rezydenta, taxa klimatyczna, ubezpieczenie KL i NNW

Za dodatkową opłatą

wycieczki fakultatywne, połączenia antenowe, kaucji zwrotnej 15 Euro, biletu wstępu na teren Parku Narodowego Plitvice (ok. 12 euro), ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 100 % - 2,8 % ceny imprezy, ubezpieczenie od chorób przewlekłych.

Uwagi

Obowiązkowy paszport lub DO, karta kolonijno-obozowa. Sugerujemy ok. 80 Euro kieszonkowego + wycieczki fakultatywne. Prosimy o zabranie odpowiedniej odzieży, małego plecaka turystycznego, kostiumu kąpielowego, klapek, kremu z filtrem.
TERMINCENAZAREZERWUJ

TERMINCENAZAREZERWUJ

Strona główna | O nas | Dokumenty | Kontakt

Copyright © 2013 Pantur - Biuro Podróży

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK