Znajdź nas na Facebook
Facebook
                         
          
         
  


Łeba - wyjazdy rodzinne

  • Profil
  • Kierunek Polska
  • Ilość dni 8
  • Kategoria Ośrodek Wypoczynkowy
  • Transport dojazd własny
  • Miejsce wyjazdu
  • Wyżywienie 3 posiłki + podwieczorek

Miejsce


ZAPRASZAMY DZIECI Z RODZICAMI I DZIADKAMI!

DŁUGI WEEKEND - MAJÓWKA W ŁEBIE

Wasze pociechy nudzą się w domu podczas długiego weekendu majowego? Najlepszym i najciekawszym sposobem spędzania czasu jest aktywny wypoczynek poza domem!

Zakwaterowanie


ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Kolonijno-Wczasowy SŁONECZKO położony blisko centrum, z dala od ruchliwej drogi, na ogrodzonym, zagospodarowanym i zielonym terenie o powierzchni 1 ha, w odległości ok. 350m od plaży. Budynki murowane, ogrzewane całorocznie. Pokoje 4, 5 osobowe z łazienką, wyposażone w tapczany jednoosobowe, kilka pokoi z jednym łóżkiem piętrowym.

Do dyspozycji uczestników: klimatyzowana/ogrzewana stołówka, sala ze sprzętem RTV, nagłaśniającym do organizacji dyskotek, imprez karaoke oraz projekcji filmów, sala gimnastyczna (16 x 9m) z lustrami do tańczenia i sprzętem sportowym, 4 świetlice z tablicą i TV, gabinet lekarski, kawiarenka internetowa (14 komputerów), na terenie ośrodka WiFi, sklepik, duży namiot gier (cymbergaje, hokej, piłkarzyki), 50 rowerów, 5 stołów do tenisa, 8 desek TrickBoard.

Na terenie obiektu: dwa boiska wielofunkcyjne z nawierzchnią syntetyczną, trzy boiska plażowe, mini golf, plac zabaw, park linowy, trampolina 4 stanowiskowa, outdoor fitness - siłownia plenerowa, stoły do grupowej gry w tenisa, zadaszony krąg ogniskowy, „tropikalna wyspa” z leżakami.

Nowość 2013: możliwość wypożyczenia gokartów ! (ok 8 zł/h)

Cena zawiera


*6/7 noclegów w pokojach 4 i 5 osobowych z łazienkami
*3 posiłki dziennie + podwieczorek, śniadania i kolacje bufet szwedzki, obiady serwowane
*ognisko z pieczeniem kiełbasek
*opiekę pielęgniarki
*program animacyjny dla dzieci: m.in. zajęcia plastyczno-techniczne, gry i zabawy sportowe, karaoke, bal przebierańców

Za dodatkową opłatą


możliwość wypożyczenia gokartów ! (ok 8 zł/h)

Uwagi


W naszej okolicy możecie zwiedzić m.in. ŁEBA PARK - jedyny w Polsce tak rozbudowany i rozległy park dinozaurów, położony na obszarze około 20 hektarów, w otoczeniu lasów, stawów i naturalnej przyrody. Gdy znudzą Wam się dinozaury, możecie odwiedzić Sarbsk i SeaPark, gdzie można podglądać karmienie i trening fok, podziwiać oceanarium 3D, gdzie zobaczycie pradawne zwierzęta żyjące w głębinach morskich oraz makiety zwierząt morskich w naturalnych rozmiarach m.in. największą w Polsce makietę płetwala błękitnego o długości ok. 38 metrów. Pasjonatów historii zaprasza muzeum marynistyczne z bardzo dużą ilością eksponatów o wysokiej wartości historycznej.

Gdy zwiedzicie już całą Łebę, wieczorem gdy dzieci będą zajęte grą w piłkę plażową, spacerem po parku linowym oraz skokami na trampolinie, zapraszamy dorosłych na ognisko z pieczeniem kiełbasek i wieczorny trening na świeżym powietrzu na sprzęcie fitness outdoor, zawody w mini-golfa oraz mecz koszykówki i siatkówki. Przed snem dzieci zapraszamy na wieczorne oglądanie bajek.


TERMINCENAZAREZERWUJ
28.04 - 05.05.2013 560.00 zł Rezerwuj
25.05 - 31.05.2013480.00 zł Rezerwuj
22.06 - 29.06.2013560.00 zł Rezerwuj
TERMINCENAZAREZERWUJ
28.04 - 05.05.2013 560.00 złRezerwuj
25.05 - 31.05.2013480.00 złRezerwuj
22.06 - 29.06.2013560.00 złRezerwuj
Strona główna | O nas | Dokumenty | Kontakt

Copyright © 2013 Pantur - Biuro Podróży

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK