Znajdź nas na Facebook
Facebook
                         
          
         
  


Włochy - Lido di Jesolo

  • Profil
  • Kierunek Włochy
  • Ilość dni 10
  • Kategoria Apartamenty
  • Transport autokar
  • Miejsce wyjazdu Katowice, Cieszyn antenki z Częstochowy, Gdańska, Lublina, Łódzi, Rzeszowa
  • Wyżywienie

Miejsce


Majówka , Włochy , Lido di Jesolo k/Wenecji

Opis miejscowości


Włochy - zapraszamy Państwa do kraju z bajkowymi krajobrazami, łagodnym klimatem, ciepłym morzem, wspaniałymi zabytkami i historią spoglądającą na nas na każdym kroku. Piękne i rozległe piaszczyste plaże co roku przyciągają tysiące turystów, spragnionych kąpieli morskich i słonecznych. Italia to także raj dla tych, którzy pragną dotknąć historii Cesarstwa Rzymskiego.

Niecałe 900 km od granic naszego kraju leży przepiękna miejscowość Lido di Jesolo. Najlepsze włoskie cappucino, wyśmienita pizza i spagetti, pyszne lody, niebo bez chmur, drobniutki piasek, leżak, a nad głową parasol. Cóż więcej potrzeba do wypoczynku? A jeśli zapragniecie Państwo gdzieś wyjść wieczorem, zabawić się lub zrobić zakupy, to jest gdzie - liczne kafejki, restauracje, cukiernie i dyskoteki oczekują na klientów do późnych godzin nocnych, a setki sklepów zapraszają na zakupy. Dzieci, choć nie tylko one, mogą poszaleć w Aqualandii , Oceanarium , Lunaparku lub w salonach gier. Amatorzy czynnego wypoczynku i koneserzy sztuki docenią możliwość dogłębnego poznania perły Adriatyku i najbardziej romantycznego miejsca na ziemi - Wenecji oraz okolicznych malowniczych wysp.

Zakwaterowanie


7 noclegów w trzypokojowych apartamentach ( dwie sypialnie + living z aneksem kuchennym - lodówka, piecyk, sprzęt gospodarstwa domowego) i łazienką z WC.Transport


autokarem produkcji zachodniej z toaletą, barkiem, klimatyzacją. Wyjazd z Polski - piątek (Gliwice 17.30, Katowice 18.00, Bielsko-Biała 18.30, Cieszyn 20.00) powrót do Polski - niedziela w godzinach porannych.

Cena zawiera


7 noclegów w trzypokojowych apartamentach ( dwie sypialnie + living z aneksem kuchennym - lodówka, piecyk, sprzęt gospodarstwa domowego) i łazienką z WC, transport, opłata za media, bezpłatna plaża , ubezpieczenie, opiekę pilota/rezydenta, podatek VAT, opłatę klimatyczną, wycieczkę do Wenecji ( 15 za prom ) , wyjazd na targowisko do Jesolo. Nie zawiera: wyżywienia, kaucji zwrotnej- 25€ na osobę .

Uwagi


Należy zabrać ze sobą bieliznę pościelową, ręczniki, środki czystości. - na miejscu należy opłacić kaucję zwrotną 25 EURO/osoba oraz opłatę za prom do Wenecji (ok. 15 EURO/osoba) .Przy zgłoszeniu 2 osób zajmują Państwo jedną sypialnię, drugą zajmują inni turyści a pokój dzienny pozostaje wolny do wspólnego korzystania. Przy zgłoszeniu czterech, pięciu lub sześciu osób otrzymujecie Państwo cały apartament do dyspozycji, a 5 i 6 osoba płaci tylko za przejazd i ubezpieczenie 349PLN.
Apartament należy pozostawić w czystości tj.: wynieść śmieci, opróżnić i wymyć lodówkę, wymyć naczynia, wysprzątać aneks kuchenny. W innym przypadku z kaucji zwrotnej zostanie potrącona należność za sprzątanie. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenia, zguby i kradzieże (prosimy o zamykanie na noc okien!).

Godziny wyjazdów
Miasto Zbiórka Wyjazd na imprezę Dojazd na imprezę
Bielsko-Biała Dolna Płyta PKS Dolna Płyta ( do potwierdzenia) 21.00 ok 10.00
Cieszyn Stacja Benzynowa "Orlen" 21.45
Częstochowa(do potwierdzenia przy 6 osobach) Parking z MC Drive obok stacji BP 18.30
Katowice PKS ul. P.Skargi 20.00 ok 10.00

Sl.K.
TERMINCENAZAREZERWUJ
TERMINCENAZAREZERWUJ
Strona główna | O nas | Dokumenty | Kontakt

Copyright © 2013 Pantur - Biuro Podróży

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK