Znajdź nas na Facebook
Facebook
                         
          
         
  


TEAM BUILDING

  • Profil
  • Kierunek
  • Ilość dni
  • Kategoria
  • Transport
  • Miejsce wyjazdu
  • Wyżywienie

Miejsce

...Imprezy integracyjne...  tematyczne - team building

 

Opis miejscowości

To zajęcia, które sprawiają, że pracownicy uczą się ze sobą komunikować, liczyć na siebie i działać wspólnie dla dobra ogółu; budowanie kadr - Team Building.

Cel wyjazdu - imprezy integracyjnej to:

poprawa komunikowania się ludzi w zespole
poprawa integracji zespołu i motywowania ludzi
wzmocnienie atmosfery zaufania i współpracy w zespole
efektywne wykorzystanie nowych pomysłów w realizacji zadań zespołu
poprawę kreatywności pracowników a przez to zwiększenie wydajności zespołu
Wszystko, by stworzyć dobrą atmosferę w Twojej firmie, ale dość szybko można zauważyć jakie kto ma predyspozycje do pracy w zespole. Kto pracuje dla zespołu , a kto stoi z boku i marzy, żeby to wszystko się już skończyło. Głównym celem, jaki stawiamy podczas organizowanych przez nas imprez jest :

zapewnienie odpowiedniego poziomu usług
właściwa realizacja celów imprezy integracyjnej
dobra zabawa i pozytywne emocje uczestników
Do Państwa dyspozycji jest : całe specjalistyczne zaplecze, jakie będzie niezbędne do realizacji celów; odpowiednio wykwalifikowani doświadczeni ludzie, sprzęt oraz nabyte doświadczenie. Dysponujemy, zatem swoimi, sprawdzonymi schematami imprez. Łatwiej jest bazować na gotowym projekcie i dopiero do niego wprowadzać modyfikację. Proponujemy imprezy w różnych stylach i różnych konfiguracjach, ciekawe i inspirujące programy oparte na zespołowej zabawie w terenie i pod dachem.Wraz z nazwą imprezy podane są optymalne przedziały liczebności uczestników. Konkurencja na rynku powoduje podwyższenie poziomu świadczonych usług, jak również potrzebę lepszej koordynacji zespołów zadaniowych.. W tej chwili dobrze wykonane zadania opierają się na współpracy i umiejętności sprawnej koordynacji działań zespołów, ludzi obsługujących imprezę integracyjną i jest to już nasze zadanie, które chceny dla Państwa wykonać. Zrealizuje Państwu kompleksowo i profesjonalnie w każdym zakątku Polski i świata imprezy wyjazdowe typu integracyjnego. Załatwimy wszelkie formalności z tym związane tak aby Państwo mogli skupić się na rzeczach najważniejszych, czyli integracji pracowników i oczywiście nietypowej rozrywce:

Paintball; Szczudła drużynowe; Narty drużynowe; narty Małysza; Slalom rowerowy ; Czołg; Konkurs drwali; Cyrkiel; Pole minowe z ukryte zadania; Spity Gonzales; Wieża ze skrzynek; Gwóźdź; Ładunek radioaktywny; Drabina ludzka; Pajęczyna; Skok zaufania; Gąsienica

TERMINCENAZAREZERWUJ
WG USTALEŃ0.00 zł Rezerwuj
TERMINCENAZAREZERWUJ
WG USTALEŃ0.00 złRezerwuj
Strona główna | O nas | Dokumenty | Kontakt

Copyright © 2013 Pantur - Biuro Podróży

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK